Kazimierz Żurek

Oficjalna strona

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Nowości WIDEO RELACJE Z SESJI RADY MIEJSKIEJ W SZCZUCINIE

WIDEO RELACJE Z SESJI RADY MIEJSKIEJ W SZCZUCINIE

Email Drukuj PDF

  W poprzedniej kadencji samorządowej do 2014 r. nie udało się się w Szczucinie publikować relacji filmowych z sesji rady miejskiej. Radni wielokrotnie sugerowali by Wyborcy mieli możliwość obserwować to co działo się na sesjach. Niestety...

 

pomimo wielokrotnie składanych wniosków przez opozycję ówczesny Burmistrz nie zdecydował się obnażyć kulisów polityki samorządowej.

       W poprzedniej kadencji opisywałem - często szczegółowo - to co wydarzyło się na poszczególnych sesjach rady miejskiej w Szczucinie. W obecnej kadencji na stronie internetowej; http://www.szczucin.pl/wideorelacje-z-sesji.html znajda Państwo relacje filmowe z wszystkich sesji od pierwszej , która odbyła się 1.12.2014 r. do ostatniej z czerwca 2016 r. Zaś kolejna lipcowa /i dalsze/ będzie w najbliższym czasie publikowana.

       Jest rzeczą oczywistą, że publiczny dostęp do pełnej relacji filmowej z każdej sesji Rady Miejskiej w Szczucinie zwolnił mnie z przyjętego przeze mnie obowiązku informowania wyborców o ustaleniach samorządu gminnego czyli Rady Miejskiej w Szczucinie.

Stąd też zmniejszyła się moja aktywność na stronie www.kazimierzzurek.pl.

Moim zdaniem wygodniej Wyborcom jest „oglądać wydarzenia” niż „czytać o wydarzeniach„.

Zapraszam na stronę; http://www.szczucin.pl/wideorelacje-z-sesji.html